Hlavním trenérem A-týmu se stal pro nadcházející sezónu Radomír Brázda

09.05.2017 | Dušan Přikryl

Uplynulé dva roky ukázaly, že Spartak se dokáže úspěšně měřit s nejlepšími týmy v kraji, ale zároveň propadnout s papírově slabšími soupeři. I když se v základní části drží na horních příčkách, tak opakovaně nezvládá čtvrtfinálovou sérii a následné pohárové zápasy už nemají ten potřebný náboj, což je pak pro choceňské fanoušky velkým zklamáním. Výbor se proto rozhodl angažovat nového trenéra a po několika jednáních se domluvil s Radkem Brázdou.

Radek má za sebou bohatou hokejovou i reprezentační kariéru. Do práce s týmem se vrhl opravdu s vervou a nadšením. Chce poznat co nejdříve všechny hráče Spartaku, včetně domácích juniorů, kteří se přidali k týmu a dnes tj. 9.května všem společně začíná letní příprava. Přejeme Radkovi v Chocni úspěšný start!

Gólmanská opora míří do Chocně - Tomáš Kalousek

I v brankovišti se mohou diváci těšit na novou tvář v dresu Spartaku. Vladislav Koutský bude mít opravdu velice zkušenou a kvalitní...

Úderná útočná letka - Jan Šejnoha a Josef Dudadík

Ofenzivní produktivitu pomůže Spartaku navýšit ostřílené duo z Královéhradeckého kraje.

Draví ofenzivní mladíci - Samuel Rudy a Čestmír Javůrek

Jak se říká zkušenost je také potřeba doplnit mládím, proto jsme oslovili hráče, kteří působili v pardubické extraligové juniorce.

Obranný val vyztuží Jan Škvor a Aleš Pazdera

Jak bude probíhat přípravné období?

Klubové podložky pod SPZ

Co je nového v klubu?

Pozvánka na Valnou hromadu HC Spartak Choceň

Andrea Trnková skórovala poprvé v národním týmu