Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ohlasy po úvodním měření sil s Chrudimí

24.02.2020 | Dušan Přikryl

Jaromír Jindřich - trenér: Kvalitní, těžký soupeř. Velice vyrovnané utkání. Oba týmy věděly o co se hraje. Velké nasazení, každý tým se držel stanovené taktiky. Chrudim dobře bruslila a rychle k nám přistupovali. Dostali jsme poměrně smolný gól v oslabení. Ke konci utkání jsme hráli trochu vabank a v power play jsme utkání dostali do prodloužení, které jsme z mého pohledu odehráli až moc pasivně. Nájezdy - jsou vabank, kde byla šťastnější Chrudim. Prohráváme v sérii 1-0 . Ale makáme. V úterý si to rozebereme a věřím, že v Chrudimi budeme ještě lepší. Děkuji našim fans za podporu, která opět byla neskutečná.

Pavel Prachař - #16: Za mě to bylo z naší strany moc ustrašené, opatrné. Nájezdy jsou loterie, teď byla šťastnější Chrudim. Stojí proti nám kvalitní mužstvo s výbornou obranou. To víme. Ale věřím, že ve středu budeme produktivnější, naši hru zlepšíme a zpět do Chocně se pojede za stavu 1/1. 

Vladislav Koutský - #1: Zápas byl podle mě hodně vyrovnaný, těžko jsme se dostávali k zakončení a těžko k zakončení se dostával i soupeř. V poslední minutě jsme parádně vyrovnali, ale bohužel jsme zápas prohráli na nájezdy. Taková porážka je těžká, ale nedá se nic dělat. Musíme se co nejlépe připravit na středu a sérii srovnat, máme podle mě lepší mužstvo, zkušenější hráče. Jen musíme ze sebe vymačkat co nejvíc a jít do zápasu po hubě. 

Matěj Štefka - #11: První zápas nám ukázal tvář soupeře a ukázal nám v čem se musíme zlepšit. Chrudim dobře brání střední pásmo a dobře bruslí. Z naší strany chyběla bojovnost, větší pohyb a moment překvapení, díky kterému bychom si vytvořili větší šance. Naštěstí jsme alespoň jednou dokázali překonat jejich gólmana a vyrovnat, což poslalo zápas do prodloužení. Při hře 3 na 3 se toho moc nestalo, což ale bylo jasné předem - nikdo nechce udělat chybu a větší riziko nemá moc velký smysl. Nájezdy jsme moc nezvládli, ale to se stává, je to i trochu o štěstí. Poslední věc, kterou bych rád zmínil je faktor fanoušci. Díky nim máme doma větší sílu a včera je bylo hodně slyšet. My jsme do poslední chvíle věřili, že to zvládneme i díky našim fanouškům. Teď nezbývá než vyloupit Chrudim! 

Jakub Martinec - #24: Vyrovnaný zápas s minimem chyb na obou stranách. Chrudim hraje dobře střední pásmo a dobře bruslí. Ve třetí třetině jsme dokázali vyrovnat, ale bohužel jsme v dovednostní soutěži dali o jeden nájezd méně. Gratuluji soupeři k první výhře v sérii a ve středu doufám budeme šťastnější my.

 
Aktuální články
Rozhodnutí STK - Spartak se stal vítězem

Konečné výsledky Oblastní ligy ledního hokeje OSLH Ústí nad Orlicí za sezónu 2019/2020 - Vítězem základní části se stalo mužstvo IHC...

 
Spartak obsadil dělené třetí místo

Výkonný výbor rozhodl o konečném pořadí krajských soutěží. Podle očekávání nedohrané play-off série v krajské lize mužů skončily...

 
Zhodnocení sezóny, poděkování partnerům

Nejprve dovolte, abych v době, ve které je bezesporu celosvětovým tématem číslo jedna boj s koronavirem, popřál nám všem pevné zdraví a...

 
Sezónu hodnotili i členové fanklubu
 
Po sezoně u mikrofonu s Jaromírem Jindřichem
 
Všechna hokejová utkání jsou zrušena
 
Choceň pohořela ve druhé třetině
 
Zhodnocení z úst trenéra Spartaku
 
Brána finále se Spartaku zavřela
 
Co k utkání v Chrudimi řekl trenér ...
 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
1. zápas o bronz
5:2
HC Chotěboř - HC Choceň
 
Muži B | Neděle 08.03.2020, 16:15
1. finále
1:9
IHC Polička - HC Choceň
 
Junioři | Sobota 20.10.2018, 17:00
KONTUMACE
0:5
HC Choceň - HC Polička
 
Dorost | Neděle 08.03.2020, 16:45
26. kolo
HC Choceň - HC Krkonoše
 
Starší žáci | Neděle 08.03.2020, 11:30
21. kolo
TJ N.Město n.M. - HC Choceň
 
Mladší žáci | Neděle 08.03.2020, 09:30
22. kolo
TJ N.Město n.M. - HC Choceň
 
 
Copyright © 2015-2020, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS