Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ohlasy po úvodním měření sil s Chrudimí

24.02.2020 | Dušan Přikryl

Jaromír Jindřich - trenér: Kvalitní, těžký soupeř. Velice vyrovnané utkání. Oba týmy věděly o co se hraje. Velké nasazení, každý tým se držel stanovené taktiky. Chrudim dobře bruslila a rychle k nám přistupovali. Dostali jsme poměrně smolný gól v oslabení. Ke konci utkání jsme hráli trochu vabank a v power play jsme utkání dostali do prodloužení, které jsme z mého pohledu odehráli až moc pasivně. Nájezdy - jsou vabank, kde byla šťastnější Chrudim. Prohráváme v sérii 1-0 . Ale makáme. V úterý si to rozebereme a věřím, že v Chrudimi budeme ještě lepší. Děkuji našim fans za podporu, která opět byla neskutečná.

Pavel Prachař - #16: Za mě to bylo z naší strany moc ustrašené, opatrné. Nájezdy jsou loterie, teď byla šťastnější Chrudim. Stojí proti nám kvalitní mužstvo s výbornou obranou. To víme. Ale věřím, že ve středu budeme produktivnější, naši hru zlepšíme a zpět do Chocně se pojede za stavu 1/1. 

Vladislav Koutský - #1: Zápas byl podle mě hodně vyrovnaný, těžko jsme se dostávali k zakončení a těžko k zakončení se dostával i soupeř. V poslední minutě jsme parádně vyrovnali, ale bohužel jsme zápas prohráli na nájezdy. Taková porážka je těžká, ale nedá se nic dělat. Musíme se co nejlépe připravit na středu a sérii srovnat, máme podle mě lepší mužstvo, zkušenější hráče. Jen musíme ze sebe vymačkat co nejvíc a jít do zápasu po hubě. 

Matěj Štefka - #11: První zápas nám ukázal tvář soupeře a ukázal nám v čem se musíme zlepšit. Chrudim dobře brání střední pásmo a dobře bruslí. Z naší strany chyběla bojovnost, větší pohyb a moment překvapení, díky kterému bychom si vytvořili větší šance. Naštěstí jsme alespoň jednou dokázali překonat jejich gólmana a vyrovnat, což poslalo zápas do prodloužení. Při hře 3 na 3 se toho moc nestalo, což ale bylo jasné předem - nikdo nechce udělat chybu a větší riziko nemá moc velký smysl. Nájezdy jsme moc nezvládli, ale to se stává, je to i trochu o štěstí. Poslední věc, kterou bych rád zmínil je faktor fanoušci. Díky nim máme doma větší sílu a včera je bylo hodně slyšet. My jsme do poslední chvíle věřili, že to zvládneme i díky našim fanouškům. Teď nezbývá než vyloupit Chrudim! 

Jakub Martinec - #24: Vyrovnaný zápas s minimem chyb na obou stranách. Chrudim hraje dobře střední pásmo a dobře bruslí. Ve třetí třetině jsme dokázali vyrovnat, ale bohužel jsme v dovednostní soutěži dali o jeden nájezd méně. Gratuluji soupeři k první výhře v sérii a ve středu doufám budeme šťastnější my.

 
Aktuální články
Ukončení karantény v hokejovém klubu

Velmi rádi Vás informujeme, že karanténa v hokejovém klubu je v tuto chvíli za námi a celý hokejový oddíl trénuje v plném rozsahu....

 
Jíňa Valenta vychytal nájezdy

V okleštěné sestavě pokračovala příprava Spartaku na zimních stadionech soupeřů. Choceňští vstoupili do utkání v Třebechovicích pod...

 
Nové jméno na soupisce - Vojtěch Faltys

Do týmové přípravy se z rodinných důvodů nezapojil obránce Aleš Pazdera. Nicméně na soupisce Spartaku zůstává. Jestli se bude jednat o...

 
Vítězný hokejový víkend ročníku 2010
 
Vítězně i z Jaroměře
 
Luboš Krejza oslavil životní jubileum
 
Probíhá rekonstrukce zimního stadionu
 
Emotivní utkání v Čáslavi
 
Akce Choceň žije sportem
 
Spartak poráží Univerzitu
 
Utkání
Muži | Neděle 20.09.2020, 17:00
Příprava
3:4
Třebechovice - HC Choceň
 
Muži | Středa 23.09.2020, 19:00
Příprava
VS.
HC Chotěboř - HC Choceň
 
Dorost | Neděle 08.03.2020, 16:45
26. kolo
HC Choceň - HC Krkonoše
 
Dorost | Sobota 26.09.2020, 17:30
4. kolo
VS.
HC Pardubice - HC Choceň
 
Starší žáci | Sobota 19.09.2020, 11:00
2. kolo
HC Opočno - HC Choceň
 
Starší žáci | Sobota 26.09.2020, 12:00
3. kolo
VS.
HC Náchod - HC Choceň
 
Mladší žáci | Sobota 19.09.2020, 09:00
2. kolo
HC Opočno - HC Choceň
 
Mladší žáci | Sobota 26.09.2020, 10:00
3. kolo
VS.
HC Náchod - HC Choceň
 
Soutěž 5.tříd | Neděle 20.09.2020, 12:00
1. kolo
HC Pardubice - HC Choceň
 
Soutěž 5.tříd | Neděle 27.09.2020, 10:15
2. kolo
VS.
HC Polička - HC Choceň
 
 
Copyright © 2015-2020, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS