Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Co k utkání v Chrudimi řekl trenér ...

04.03.2020 | Dušan Přikryl

Chrudim srovnala stav semifinálové série na 2-2 a vynutila si tak rozhodující pátý zápas. Rovněž druhá dvojice ve složení Moravská Třebová vs. Chotěboř má před sebou čtvrteční rozuzlení. Ke čtvrtému utkání se vrátil slovem trenér Spartaku Jaromír Jindřich:  

Dnešní utkání se mi ani hodnotit moc nechce. Protože jsou věci, které do sportu nepatří. Ale postupně - do utkání jsme vstoupili aktivně, bohužel jsme inkasovali tradičně první branku s velkou dávkou štěstí pro soupeře. Kluci ale rychle zareagovali a poměrně brzy jsme vyrovnali. Do druhé třetiny jsme vstoupili odhodlaně, ale bohužel naše disciplina a taktická naivita umožnila soupeři odskočit . Kluci potom zamakali a vrátili jsme se do zápasu a srovnali jsme na 3:3. Pak nasledovaly cca 2 minuty naší neskutečné převahy, kdy chyběly centimetry a štěstí, aby jsme šli do vedení. Bohužel se to nestalo a vzápětí jsme inkasovali my. Museli jsme hru ještě víc otevřít a po hloupé chybě, kdy jsme ztratili puk na modré, jsme inkasovali na 5:3. Tato branka nás zlomila. Vzápětí jsme dostali šestou branku a bylo po zápase. Proto nechápu, kdy za rozhodnutého stavu hráč Klement udělá to co udělal. Dohrát Pavla Prachaře s úmyslem tohoto hráče zranit a ještě se tomu směje je pro mně osobně nepochopitelné. Bohužel to není první případ tohoto jinak velice dobrého hokejisty. Musíme tento zápas hodit za hlavu, je to už historie. Doufám a přeji si aby kluci dobře zregenerovali, odfrkli si a ve čtvrtek s čistou hlavou, dobrou náladou a za podpory skvělých domácích fanoušku předvedli takový výkon, abychom byli ten šťastnější tým my. 

Čeká nás těžký zápas a chtěl bych požádat fanoušky a doufám v rekordní návštěvu. Přijďte ve žlutém a udělejte žlutomodrý humbuk . Potřebujeme Vás.

 
Aktuální články
Team building společně s fanklubem

Uvolnění vládních opatření nám konečně dovolilo uspořádat týmovou celodenní akci, jíž se zúčasnil i početný choceňský fanklub....

 
Začala rekonstrukce zimního stadionu

Dlouho avizovaná a očekávaná rekonstrukce začala svou první etapou. Zbrusu nového kabátu se dočká ledová plocha, střídačky, box...

 
Vzpomínáme ...

Oznamujeme smutnou zprávu. Dne 26.května 2020 ve věku 66 let nás opustil jeden z nejlepších hráčů, trenérů a kamarádů pan JAN ZAHÁLKA.

 
Rozhodnutí STK - Spartak se stal vítězem
 
Spartak obsadil dělené třetí místo
 
Zhodnocení sezóny, poděkování partnerům
 
Sezónu hodnotili i členové fanklubu
 
Po sezoně u mikrofonu s Jaromírem Jindřichem
 
Všechna hokejová utkání jsou zrušena
 
Choceň pohořela ve druhé třetině
 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
1. zápas o bronz
5:2
HC Chotěboř - HC Choceň
 
Muži B | Neděle 08.03.2020, 16:15
1. finále
1:9
IHC Polička - HC Choceň
 
Dorost | Neděle 08.03.2020, 16:45
26. kolo
HC Choceň - HC Krkonoše
 
Starší žáci | Neděle 08.03.2020, 11:30
21. kolo
TJ N.Město n.M. - HC Choceň
 
Mladší žáci | Neděle 08.03.2020, 09:30
22. kolo
TJ N.Město n.M. - HC Choceň
 
 
Copyright © 2015-2020, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS