Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zhodnocení sezóny, poděkování partnerům

16.03.2020 | Dušan Přikryl

Nejprve dovolte, abych v době, ve které je bezesporu celosvětovým tématem číslo jedna boj s koronavirem, popřál nám všem pevné zdraví a hodně sil. Abychom se nejenom dodržováním nastavených opatření brzo mohli v mediích dočíst, že zákeřný vir je na ústupu.   

Jedním z opatření bylo i zrušení probíhající krajské ligy mužů v době, kdy Spartaku zbývalo dohrát závěrečné a klíčové domácí utkání o bronz. Jak nakonec tuto situaci pojme a vyřeší krajský výkonný výbor bude jasné v nejbližších dnech. Přesto jsem velice rád, že mohu sezónu 19/20 označit přívlastky - vydařená a úspěšná.

Za tímto úspěchem je ovšem schována celoroční práce mnoha lidí, za kterou jim tímto moc děkuji. Všem kolegům z vedení klubu, trenérovi Jaromíru Jindřichovi, realizačnímu týmu a samozřejmě hráčům za jejich perfektní přístup k sezóně jako takové. Není nic hezčího, než slyšet v kabině spokojené glosy a vnímat skutečnost, že Vás baví hrát hokej za Choceň. Děkuji!

Myslím, že i valná většina diváků a fanoušků hodnotí sezónu kladně, o čemž svědčí i zvedající se návštěvnost, která gradovala v play-off. Fanoušci a hlavně fanklub patří neodmyslitelně k týmu. Jste jeho nedílnou součástí a je to i Váš úspěch. Díky!

Tímto se dostávám pomalu ke stěžejní oblasti chodu týmu a to je otázka financí. Je očividné, že kvalita krajské ligy se každým rokem zvedá. Kluby angažují velice zkušené hráče a to s sebou nese i zvedající se finanční kalkulace a rozpočty. V tomto směru zřejmě nemůžeme konkurovat klubům, které mají za sebou stabilního generálního partnera. Přesto jsem přesvědčen, že v Chocni mají hráči kvalitní podmínky a musím kvitovat to, že mnohdy odolali vyšším nabídkám a zůstali u nás. Za to vše vděčíme hlavně partnerům klubu v čele s podporou radnice v Chocni a pana Milana Kubového. Za finanční pomoc všem partnerům děkujeme, vážíme si ji a věříme, že budeme ve spolupráci pokračovat.

Pokud bych se měl stručně vrátit k hodnocení sezóny, tak zcela jistě by se našly i záležitosti, které se tak říkajíc nepovedly. Někteří hráči se po angažování ani nezapojili do přípravy a nebo jen krátce. Komunikace s nimi pak byla velice obtížná. Myslím, že není třeba dále detailně rozebírat. Důležité je se z nich poučit, aby se dále neopakovaly. A důležité rovněž je, že se tím kabina nenechala rozhodit a pokračovala v práci a úsilí, které vedlo nakonec ke splnění stanoveného cíle a to postupu do semifinále, v němž byla krůček od finálové brány. Jedním slovem paráda, jste borci!

Nakonec bych rád pár slov "do budoucna". Sezóna je sice u konce, ale to neznamená, že by se nic nedělo. Naopak. Rozběhly se naplno "námluvy" pro její další ročník. Manažeři klubů obvolávají a kontaktují hráče a snaží se své týmy posílit. Choceň nevyjímaje. Zatím nevíme, jaká bude podoba krajské ligy, jaké týmy se do ní přihlásí, jaký zvolí herní model... Každopádně vedení Spartaku se bude snažit v Chocni udržet současný tým v čele s trenérem. Společně s ním řešit otázku vhodného doplnění kádru a návazně na to si v září stanovit třeba i cíle vyšší, než v sezóně 19/20.    

Děkuji všem!
  Dušan Přikryl
      

 
Aktuální články
Pozvánka na volební Valnou hromadu

Výkonný výbor HC Spartak Choceň svolává a zve tímto své členy na řádnou volební Valnou hromadu, která se uskuteční v úterý 22....

 
Připravujeme turnaj o pohár Pivovaru Choceň

Po informaci týkající se Východočeské krajské ligy mužů, máme pro Vás další zajímavou novinku. Na neděli 12. září 2021 je...

 
K+K opanovali choceňskou antuku

Druhý ročník Tenisového turnaje dvojic si Spartak společně s fanklubem zahrál v sobotu 22. května. Po tuhém boji si zlaté poháry z rukou...

 
Příměstský tábor - dodatečné info
 
Hledáme klubového redaktora
 
Návrat k Východočeské lize odhlasován
 
Dostane hokejové spojení Pardubicko - Hradecko zelenou?
 
Příměstský hokejový tábor 2021
 
Michal Křečan - trenér Českého hokeje
 
Jaromír Jindřich - sportovní ředitel klubu
 
Utkání
Muži | Neděle 05.09.2021, 17:00
Příprava
VS.
HC Choceň - BK Nová Paka
 
Muži | Středa 08.09.2021, 18:30
Příprava
VS.
HC Choceň - HC Chotěboř
 
Muži | Neděle 12.09.2021, 10:00
Turnaj PIVOVAR
VS.
HC Choceň - Nový Bydžov
 
Muži | Středa 15.09.2021, 18:30
Příprava
VS.
HC Choceň - HC Litomyšl
 
Muži | Neděle 19.09.2021, 17:00
Příprava
VS.
HC Litomyšl - HC Choceň
 
 
Copyright © 2015-2021, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS