Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | so 10.10. | HC Choceň | HC Lední medvědi Pelhřimov | 8:0 | ((3:0, 3:0, 2:0)) |
3. | so 17.10. | TJ Lanškorun | HC Choceň | 7:4 | ((4:2, 2:1, 1:1)) |
4. | pá 23.10. | SKLH Žďár nad Sásavou | HC Choceň | 6:2 | ((3:0, 2:2, 1:0)) |
5. | so 24.10. | HC Choceň | HC Litomyšl | 13:2 | ((2:0, 6:1, 5:1)) |
6. | pá 30.10. | HC Chotěboř | HC Choceň | 2:5 | ((0:2, 2:2, 0:1)) |
7. | so 31.10. | HC Choceň | HC Spartak Polička | 7:4 | ((1:1, 2:2, 4:1)) |
9. | pá 13.11. | HC Lední medvědi Pelhřimov | HC Choceň | 5:6 | ((0:3, 4:1, 1:2)) |
10. | so 14.11. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 4:3 sn | ((0:0, 1:3, 2:0 - 1:0)) |
11. | so 21.11. | HC Choceň | SKLH Žďár nad Sásavou | 6:8 | ((2:2, 1:4, 3:2)) |
12. | pá 27.11. | HC Litomyšl | HC Choceň | 4:9 | ((2:2, 0:3, 2:4)) |
13. | so 28.11. | HC Choceň | HC Chotěboř | 6:1 | ((2:1, 3:0, 1:0)) |
14. | so 5.12. | HC Spartak Polička | HC Choceň | 6:7 sn | ((2:3, 3:1, 1:2 - 0:1)) |
16. | so 12.12. | HC Choceň | HC Lední medvědi Pelhřimov | 5:3 | ((3:0, 1:2, 1:1)) |
17. | so 19.12. | TJ Lanškorun | HC Choceň | 2:3 | ((1:0, 1:0, 0:3)) |
18. | so 2.1. | SKLH Žďár nad Sásavou | HC Choceň | 11:0 | ((3:0, 2:0, 6:0)) |
19. | so 9.1. | HC Choceň | HC Litomyšl | 8:5 | ((1:2, 5:2, 2:1)) |
20. | pá 15.1. | HC Chotěboř | HC Choceň | 8:4 | ((2:2, 3:1, 3:1)) |
23. | pá 29.1. | HC Lední medvědi Pelhřimov | HC Choceň | 2:6 | ((0:2, 1:2, 1:2)) |
24. | so 30.1. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 9:4 | ((1:1, 4:2, 4:1)) |
21. | pá 5.2. | HC Choceň | HC Spartak Polička | 3:4 | ((1:1, 1:2, 1:1)) |
25. | so 6.2. | HC Choceň | SKLH Žďár nad Sásavou | 3:7 | ((2:2, 0:2, 1:3)) |
26. | pá 12.2. | HC Litomyšl | HC Choceň | 2:16 | ((1:7, 0:2, 1:7)) |
27. | so 13.2. | HC Choceň | HC Chotěboř | 10:5 | ((2:0, 6:2, 2:3)) |
28. | so 20.2. | HC Spartak Polička | HC Choceň | 6:3 | ((2:0, 3:2, 1:1)) |
1. | so 27.2. | HC Spartak Polička | HC Choceň | 3:4 | ((2:0, 0:2, 1:2)) |
2. | pá 4.3. | HC Choceň | HC Spartak Polička | 9:4 | ((1:0, 3:3, 5:1)) |
2. | so 12.3. | HC Choceň | SKLH Žďár nad Sásavou | 1:7 | ((0:2, 1:4, 0:1)) |
3. | so 19.3. | SKLH Žďár nad Sásavou | HC Choceň | 7:2 | ((2:1, 1:1, 4:0)) |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Muži B:
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Dorost:
Soutěž dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Pozvánka na exhibiční utkání.
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
V tomto roce uplyne 20 let od historického postupu mužstva dorostu do 1. celostátní ligy.
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |