Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 15.10. | HC Choceň B | SK Žamberk | 7:3 | ((2:3, 3:0, 2:0)) |
2. | so 22.10. | TJ HC Dlouhoňovice | HC Choceň B | 3:11 | ((2:2, 1:2, 0:7)) |
3. | ne 30.10. | HC Choceň B | HC Litomyšl B | 4:5 sn | ((2:2, 0:2, 2:0 - 0:2)) |
4. | ne 6.11. | TJ Voděrady | HC Choceň B | 3:5 | ((2:2, 0:1, 1:2)) |
6. | pá 11.11. | HC Slovan Moravská Třebová B | HC Choceň B | 2:5 | ((1:2, 0:1, 1:2)) |
7. | so 19.11. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Choceň B | 2:12 | ((2:2, 0:7, 0:3)) |
9. | ne 27.11. | HC Choceň B | TJ HC Dlouhoňovice | 16:2 | ((2:1, 6:0, 8:1)) |
10. | čt 1.12. | HC Litomyšl B | HC Choceň B | 4:3 | ((2:1, 2:1, 0:1)) |
8. | ne 4.12. | HC Choceň B | SK Žamberk | 9:0 | ((3:0, 1:0, 5:0)) |
11. | ne 11.12. | HC Choceň B | TJ Voděrady | 4:7 | ((2:2, 0:2, 2:3)) |
13. | ne 18.12. | HC Choceň B | HC Slovan Moravská Třebová B | 7:5 | ((4:2, 1:3, 2:0)) |
14. | čt 22.12. | HC Choceň B | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 6:5 sn | ((1:2, 2:2, 2:1 - 1:0)) |
15. | ne 8.1. | SK Žamberk | HC Choceň B | 2:4 | ((0:1, 1:2, 1:1)) |
16. | pá 13.1. | HC Choceň B | TJ HC Dlouhoňovice | 17:2 | ((6:1, 7:1, 4:0)) |
18. | ne 22.1. | HC Choceň B | TJ Voděrady | 11:7 | ((2:0, 5:4, 4:3)) |
17. | pá 27.1. | HC Litomyšl B | HC Choceň B | 2:6 | ((0:2, 0:3, 2:1)) |
20. | pá 3.2. | HC Slovan Moravská Třebová B | HC Choceň B | 8:2 | |
21. | so 11.2. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Choceň B | 2:4 | |
Playoff - semifinále | pá 17.2. | HC Slovan Moravská Třebová B | HC Choceň B | 3:4 | |
Playoff - semifinále | ne 26.2. | HC Choceň B | HC Slovan Moravská Třebová B | 7:2 | ((2:2, 1:0, 4:0)) |
Playoff - finále | ne 5.3. | TJ Voděrady | HC Choceň B | 6:4 | |
Playoff - finále | ne 12.3. | HC Choceň B | TJ Voděrady | 7:2 | ((2:1, 1:0, 4:1)) |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Přátelské zápasy mužů
Muži B:
Přátelské zápasy mužů
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Přátelské zápasy mládeže
Dorost:
Soutěž dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Přátelské zápasy mládeže
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Pozvánka na exhibiční utkání.
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
V tomto roce uplyne 20 let od historického postupu mužstva dorostu do 1. celostátní ligy.
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |