Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 15.10. | HC Hlinsko | HC Choceň | 11:10 | |
1. | so 15.10. | HC Hlinsko | HC Choceň | 19:2 | |
1. | so 15.10. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 5:11 | |
1. | so 15.10. | HC Choceň | TJ Lanškorun | 34:1 | |
2. | so 29.10. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová 2 | 10:00 | |
2. | so 29.10. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová 2 | 10:00 | |
2. | so 29.10. | HC Choceň | SK Žamberk | 12:00 | |
2. | so 29.10. | HC Choceň | SK Žamberk | 12:00 | |
3. | so 12.11. | HC Chrudim | HC Choceň | 10:00 | |
3. | so 12.11. | HC Chrudim | HC Choceň | 10:00 | |
3. | so 12.11. | HC Litomyšl | HC Choceň | 11:00 | |
3. | so 12.11. | HC Litomyšl | HC Choceň | 11:00 | |
4. | so 26.11. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | ||
4. | so 26.11. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | ||
4. | so 26.11. | HC Choceň | HC Česká Třebová 2 | ||
4. | so 26.11. | HC Choceň | HC Česká Třebová 2 | ||
5. | so 10.12. | HC Choceň | HC Česká Třebová 1 | 10:00 | |
5. | so 10.12. | HC Choceň | HC Česká Třebová 1 | 10:00 | |
5. | so 10.12. | HC Choceň | HC Hlinsko | 12:00 | |
5. | so 10.12. | HC Choceň | HC Hlinsko | 12:00 | |
6. | so 17.12. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 10:00 | |
6. | so 17.12. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Choceň | 10:00 | |
6. | so 17.12. | HC Litomyšl | HC Choceň | 11:00 | |
6. | so 17.12. | HC Litomyšl | HC Choceň | 11:00 | |
7. | so 7.1. | HC Choceň | HC Dynamo Pardubice | 11:00 | |
7. | so 7.1. | HC Choceň | HC Dynamo Pardubice | 11:00 | |
7. | so 7.1. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová 2 | 13:00 | |
7. | so 7.1. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová 2 | 13:00 | |
8. | so 21.1. | SK Žamberk | HC Choceň | 09:00 | |
8. | so 21.1. | SK Žamberk | HC Choceň | 09:00 | |
8. | so 21.1. | HC Choceň | HC Chrudim | 10:00 | |
8. | so 21.1. | HC Choceň | HC Chrudim | 10:00 | |
9. | so 11.2. | HC Choceň | HD Dynamo Pardubice 2 | 11:00 | |
9. | so 11.2. | HC Choceň | HD Dynamo Pardubice 2 | 11:00 | |
9. | so 11.2. | HC Choceň | HC Chrudim | 13:00 | |
9. | so 11.2. | HC Choceň | HC Chrudim | 13:00 | |
10. | so 18.2. | HC Česká Třebová 2 | HC Choceň | 09:00 | |
10. | so 18.2. | HC Česká Třebová 2 | HC Choceň | 09:00 | |
10. | so 18.2. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová 2 | 10:00 | |
10. | so 18.2. | HC Choceň | HC Slovan Moravská Třebová 2 | 10:00 | |
11. | so 4.3. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | ||
11. | so 4.3. | HC Dynamo Pardubice | HC Choceň | ||
11. | so 4.3. | HC Choceň | HC Skuteč | ||
11. | so 4.3. | HC Choceň | HC Skuteč | ||
12. | so 18.3. | HC Česká Třebová 2 | HC Choceň | ||
12. | so 18.3. | HC Česká Třebová 2 | HC Choceň | ||
12. | so 18.3. | HD Dynamo Pardubice 2 | HC Choceň | ||
12. | so 18.3. | HD Dynamo Pardubice 2 | HC Choceň |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Přátelské zápasy mužů
Muži B:
Přátelské zápasy mužů
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Přátelské zápasy mládeže
Dorost:
Soutěž dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Přátelské zápasy mládeže
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |