Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 2.10. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 3:5 | ((0:1, 2:3, 1:1)) |
2. | st 5.10. | HC Spartak Choceň | HC Litomyšl | 8:3 | ((2:0, 5:1, 1:2)) |
3. | ne 9.10. | BK Havlíčkův Brod B | HC Spartak Choceň | 8:9 pp | ((3:1, 2:4, 3:3 - 0:1)) |
4. | st 12.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 5:4 | ((1:1, 1:2, 3:1)) |
5. | ne 16.10. | HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 4:3 | ((1:2, 0:1, 3:0)) |
6. | st 19.10. | HC Kohouti Česká Třebová | HC Spartak Choceň | 4:3 pp | ((1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)) |
7. | ne 23.10. | HC Spartak Polička | HC Spartak Choceň | 2:5 | ((2:2, 0:3, 0:0)) |
8. | st 26.10. | HC Spartak Choceň | HC Ledeč nad Sázavou | 15:7 | ((4:3, 6:0, 5:4)) |
10. | st 2.11. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 8:2 | ((3:0, 4:2, 1:0)) |
11. | ne 6.11. | HC Spartak Choceň | HC Chotěboř | 3:6 | ((1:2, 1:2, 1:2)) |
12. | st 9.11. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 8:5 | ((4:1, 2:1, 2:3)) |
13. | ne 13.11. | HC Litomyšl | HC Spartak Choceň | 6:5 | ((2:1, 1:3, 3:1)) |
14. | st 16.11. | HC Spartak Choceň | BK Havlíčkův Brod B | 3:4 sn | ((2:1, 1:2, 0:0 - 0:1)) |
15. | ne 20.11. | HC Spartak Choceň | HC Světlá nad Sázavou | 4:3 | ((0:1, 0:0, 4:2)) |
16. | st 23.11. | HC Hlinsko | HC Spartak Choceň | 5:2 | ((4:0, 1:2, 0:0)) |
17. | ne 27.11. | HC Spartak Choceň | HC Kohouti Česká Třebová | 4:12 | ((0:2, 0:3, 4:7)) |
18. | st 30.11. | HC Spartak Choceň | HC Spartak Polička | 7:5 | ((3:1, 3:3, 1:1)) |
19. | ne 4.12. | HC Ledeč nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 4:3 pp | ((0:1, 1:0, 2:2 - 1:0)) |
21. | ne 11.12. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 6:3 | ((2:2, 1:1, 3:0)) |
22. | st 14.12. | HC Chotěboř | HC Spartak Choceň | 5:3 | ((3:1, 0:0, 2:2)) |
skupina A 1.kolo | ne 18.12. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 10:3 | ((2:1, 4:1, 4:1)) |
skupina A 2.kolo | st 21.12. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 4:3 | ((1:1, 0:1, 3:1)) |
skupina A 3.kolo | st 4.1. | HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 6:1 | ((2:1, 2:0, 2:0)) |
skupina A 4.kolo | ne 8.1. | HC Kohouti Česká Třebová | HC Spartak Choceň | 6:3 | ((0:1, 3:2, 3:0)) |
skupina A 5.kolo | st 11.1. | HC Spartak Choceň | HC Světlá nad Sázavou | 4:9 | ((0:1, 3:4, 1:4)) |
skupina A 6.kolo | ne 15.1. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 1:7 | ((0:3, 0:1, 1:3)) |
skupina A 7.kolo | st 18.1. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 8:1 | ((3:1, 2:0, 3:0)) |
skupina A 8.kolo | ne 22.1. | HC Hlinsko | HC Spartak Choceň | 8:3 | ((5:2, 2:1, 1:0)) |
skupina A 9.kolo | st 25.1. | HC Spartak Choceň | HC Kohouti Česká Třebová | 2:3 | ((1:2, 0:0, 1:1)) |
skupina A 10.kolo | ne 29.1. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 3:4 | ((0:2, 1:2, 2:0)) |
Čtvrtfinále play-off | ne 5.2. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 3:11 | ((1:4, 1:3, 1:4)) |
Čtvrtfinále play-off | st 8.2. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 5:4 | ((1:2, 1:0, 3:2)) |
Čtvrtfinále play-off | ne 12.2. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 3:4 pp | ((1:0, 2:0, 0:3 - 0:1)) |
Semifinále - PVM | st 1.3. | HC Spartak Choceň | HC Chotěboř | 7:1 | ((5:0, 2:1, 0:0)) |
Semifinále - PVM | ne 5.3. | HC Chotěboř | HC Spartak Choceň | 7:1 | ((3:0, 1:1, 3:0)) |
Semifinále - PVM | st 8.3. | HC Spartak Choceň | HC Chotěboř | 2:7 | ((0:0, 1:3, 1:4)) |
O 3.místo - PVM | ne 12.3. | HC Litomyšl | HC Spartak Choceň | 6:2 | ((2:1, 2:1, 2:0)) |
O 3.místo - PVM | ne 19.3. | HC Spartak Choceň | HC Litomyšl | 7:3 sn | ((2:1, 2:1, 3:1 - 1:0)) |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Přátelské zápasy mužů
Muži B:
Přátelské zápasy mužů
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Přátelské zápasy mládeže
Dorost:
Soutěž dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Přátelské zápasy mládeže
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |