Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 20.10. | HC Litomyšl B | HC Choceň B | 5:6 | ((2:2, 1:3, 2:1)) |
2. | so 27.10. | HC Choceň B | TJ Voděrady | 8:2 | ((1:0, 2:0, 5:2)) |
3. | so 3.11. | HC Choceň B | HC Slovan Moravská Třebová B | 5:3 | ((0:0, 3:1, 2:2)) |
4. | pá 9.11. | HC Choceň B | SK Žamberk | 13:3 | ((7:1, 4:0, 2:2)) |
5. | ne 11.11. | HC Spartak Polička | HC Choceň B | 4:3 | ((1:1, 3:2, 0:0)) |
6. | ne 25.11. | TJ Sokol Čestice | HC Choceň B | 2:10 | ((1:2, 1:5, 0:3)) |
8. | ne 2.12. | TJ Voděrady | HC Choceň B | 3:5 | |
9. | pá 7.12. | HC Slovan Moravská Třebová B | HC Choceň B | 9:1 | ((4:0, 1:1, 4:0)) |
10. | pá 14.12. | SK Žamberk | HC Choceň B | 1:13 | ((1:1, 0:9, 0:3)) |
11. | ne 16.12. | HC Choceň B | HC Spartak Polička | 8:5 | ((2:3, 4:0, 2:2)) |
7. | čt 20.12. | HC Choceň B | HC Litomyšl B | 7:6 | ((4:4, 1:2, 2:0)) |
12. | pá 4.1. | TJ Sokol Čestice | HC Choceň B | 2:13 | |
13. | so 5.1. | HC Choceň B | SK Žamberk | 7:2 | |
14. | ne 13.1. | HC Choceň B | TJ Sokol Čestice | 5:2 | ((1:1, 0:0, 4:1)) |
15. | so 19.1. | HC Choceň B | HC Litomyšl B | 2:4 | ((1:2, 1:0, 0:2)) |
16. | čt 31.1. | TJ Voděrady | HC Choceň B | 5:8 | ((2:3, 1:4, 2:1)) |
17. | so 2.2. | HC Choceň B | HC Slovan Moravská Třebová B | 6:4 | ((2:1, 1:2, 3:1)) |
18. | ne 10.2. | HC Spartak Polička | HC Choceň B | 7:5 | ((1:0, 1:3, 5:2)) |
1. semifinále | so 16.2. | HC Choceň B | HC Spartak Polička | 6:5 | ((1:2, 2:0, 3:3)) |
2. semifinále | pá 22.2. | HC Spartak Polička | HC Choceň B | 7:3 | ((4:0, 3:1, 0:2)) |
3. semifinále | ne 24.2. | HC Choceň B | HC Spartak Polička | 2:5 | ((2:0, 0:3, 0:2)) |
O 3. místo | so 2.3. | HC Litomyšl B | HC Choceň B | 8:4 | ((2:1, 1:0, 5:3)) |
O 3. místo | so 9.3. | HC Choceň B | HC Litomyšl B | 7:4 pp | ((3:1, 2:2, 1:1 - 1:0)) |
Rozpisy zápasů
Muži:
Přátelské zápasy mužů
Krajská liga mužů
Muži B:
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Dorost:
Regionální liga dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Aktuální články
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
Parádní výkon a tři body!
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | neděle 10.03.2024, 10:15
8. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | neděle 17.03.2024, 09:35
4. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
8. kolo
HC M.Třebová | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
VS.
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
4. kolo
HC Rychnov n.K. | - | HC Choceň |
5. kolo
VS.
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |