Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 27.9. | HC Hlinsko | HC Spartak Choceň | 5:4 pp | (2:2, 1:2, 1:0 - 1:0) |
2. | st 30.9. | TJ Lanškorun | HC Spartak Choceň | 1:5 | (1:0, 0:3, 0:2) |
3. | ne 4.10. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 4:6 | (1:2, 3:3, 0:1) |
4. | st 7.10. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 2:5 | (1:1, 1:1, 0:3) |
5. | ne 11.10. | HC Spartak Polička | HC Spartak Choceň | 17:00 | |
6. | st 14.10. | HC Chotěboř | HC Spartak Choceň | 18:30 | |
7. | ne 18.10. | HC Kohouti Česká Třebová | HC Spartak Choceň | 17:00 | |
8. | st 21.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 18:30 | |
9. | ne 25.10. | HC Litomyšl | HC Spartak Choceň | 17:00 | |
10. | ne 1.11. | HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 17:00 | |
11. | st 4.11. | HC Spartak Choceň | TJ Lanškorun | 18:30 | |
12. | ne 8.11. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 17:00 | |
13. | st 11.11. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 18:30 | |
14. | ne 15.11. | HC Spartak Choceň | HC Spartak Polička | 17:00 | |
15. | st 18.11. | HC Spartak Choceň | HC Chotěboř | 18:30 | |
16. | ne 22.11. | HC Spartak Choceň | HC Kohouti Česká Třebová | 17:00 | |
17. | st 25.11. | HC Spartak Choceň | HC Světlá nad Sázavou | 18:30 | |
18. | ne 29.11. | HC Spartak Choceň | HC Litomyšl | 17:00 |
Rozpisy zápasů
Muži:
Přátelské zápasy mužů
Krajská liga mužů
Muži B:
Přátelské zápasy mužů
Dorost:
Regionální liga dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Aktuální články
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
Parádní výkon a tři body!
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | neděle 10.03.2024, 10:15
8. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | neděle 17.03.2024, 09:35
4. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
8. kolo
HC M.Třebová | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
VS.
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
4. kolo
HC Rychnov n.K. | - | HC Choceň |
5. kolo
VS.
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |