Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 25.9. | HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 5:6 | ((2:1, 1:2, 2:3)) |
2. | st 28.9. | HC Kohouti Česká Třebová | HC Spartak Choceň | 5:4 | ((0:1, 3:0, 2:3)) |
3. | ne 2.10. | HC Spartak Choceň | TJ Lanškorun | 1:3 | ((0:1, 0:0, 1:2)) |
4. | st 5.10. | HC Spartak Choceň | HC Litomyšl | 6:5 | ((3:1, 0:3, 3:1 )) |
5. | ne 9.10. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 5:6 pp | ((2:1, 0:3, 3:1 - 0:1)) |
7. | ne 16.10. | HC Spartak Polička | HC Spartak Choceň | 1:6 | ((1:3, 0:0, 0:3)) |
8. | ne 23.10. | HC Hlinsko | HC Spartak Choceň | 5:4 sn | ((0:1, 3:1, 1:2 - 1:0)) |
9. | st 26.10. | HC Spartak Choceň | HC Kohouti Česká Třebová | 4:8 | ((3:2, 1:3, 0:3)) |
6. | pá 28.10. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 8:3 | ((2:1, 3:1, 3:1)) |
10. | ne 30.10. | TJ Lanškorun | HC Spartak Choceň | 3:6 | ((1:0, 1:3, 1:3)) |
11. | st 2.11. | HC Litomyšl | HC Spartak Choceň | 6:2 | ((2:2, 3:0, 1:0)) |
12. | ne 6.11. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 3:2 | ((0:0, 3:0, 0:2)) |
13. | st 9.11. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 7:3 | ((1:2, 3:0, 3:1)) |
14. | ne 13.11. | HC Spartak Choceň | HC Spartak Polička | 10:2 | ((4:2, 2:0, 4:0)) |
1. | ne 20.11. | HC Náchod | HC Spartak Choceň | 5:3 | ((1:0, 2:1, 2:2)) |
2. | st 23.11. | HC Spartak Choceň | TJ Lanškorun | 6:1 | ((3:1, 1:0, 2:0)) |
3. | ne 27.11. | HC Spartak Choceň | SK Třebechovice pod Orebem | 6:4 | ((2:0, 1:2, 3:2)) |
4. | st 30.11. | HC Spartak Polička | HC Spartak Choceň | 3:4 | ((2:1, 0:2, 1:1)) |
5. | ne 4.12. | HC Trutnov | HC Spartak Choceň | 5:7 | ((1:3, 1:2, 3:2)) |
6. | st 7.12. | HC Hlinsko | HC Spartak Choceň | 2:3 | ((2:1, 0:0, 0:2)) |
7. | ne 11.12. | HC Spartak Choceň | HC Baroni Opočno | 13:3 | ((6:1, 4:0, 3:2)) |
9. | st 14.12. | TJ Lanškorun | HC Spartak Choceň | 4:3 pp | ((1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)) |
8. | ne 18.12. | HC Spartak Choceň | HC Náchod | 4:2 | ((0:0, 1:1, 3:1)) |
11. | st 4.1. | HC Spartak Choceň | HC Spartak Polička | 9:2 | ((2:0, 3:2, 4:0)) |
10. | pá 6.1. | SK Třebechovice pod Orebem | HC Spartak Choceň | 3:4 sn | ((0:1, 1:0, 2:2 - 0:1)) |
12. | ne 8.1. | HC Spartak Choceň | HC Trutnov | 4:3 pp | ((1:1, 0:0, 2:2 - 1:0)) |
13. | st 11.1. | HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 3:5 | ((2:1, 0:1. 1:3)) |
14. | ne 15.1. | HC Baroni Opočno | HC Spartak Choceň | 0:8 | ((0:3, 0:2, 0:3)) |
Osmifinále | ne 22.1. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 2:1 | ((0:0, 1:0, 1:1)) |
Osmifinále | st 25.1. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 4:3 pp | ((1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)) |
Osmifinále | ne 29.1. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 6:4 | ((2:2, 4:0, 0:2)) |
Osmifinále | st 1.2. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 4:2 | ((1:2, 1:0, 2:0)) |
Osmifinále | pá 3.2. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 5:2 | ((1:0, 0:1, 4:1)) |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Přátelské zápasy mužů
Muži B:
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Dorost:
Regionální liga dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Aktuální články
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
Parádní výkon a tři body!
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | neděle 10.03.2024, 10:15
8. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | neděle 17.03.2024, 09:35
4. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
8. kolo
HC M.Třebová | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
VS.
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
4. kolo
HC Rychnov n.K. | - | HC Choceň |
5. kolo
VS.
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |