Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězná repríza loňského souboje o 3.místo s Moravskou Třebovou

15.11.2016 | Dušan Přikryl

V pátek večer jsme zajížděli k dalšímu utkání do Moravské Třebové pouze se čtyřmi obránci základní sestavy - bez Filipa Luňáka a Tomáše Teplého.

6. kolo | Pátek 11.11.2016, 20:30 | Rehau arena Moravská Třebová

HC Slovan Moravská Třebová B - HC Choceň B

2:5

(1:2, 0:1, 1:2)

Branky a asistence: 02:20 Hlavatý (Černý), 46:55 Hojgr (Přídal, Parolek) - 03:18 Příhoda (Vích A., Růžička), 17:42 Vích A. (Džmíšek, Příhoda), 29:16 Peška (Šplíchal,Jetmar B.), 41:20 Šplíchal (Jetmar J.), 45:26 Smutek (Jelínek)

Vyloučení : 3:4, využití 0:2

Střely na branku : 20:25

Rozhodčí : Motálek Jiří - Sedlák Miroslav, Vašátko Radek

Diváci: 58

HC Slovan Moravská Třebová B: Přikryl - Dvořáček, Fikr, Hojgr, Novotný, Schneider, Radimecký, Školař, Šmeral, Kalhus, Hučík, Černý, Hlavatý, Přídal, Novák, Parolek, Kršňák, Grolich, Nátěsta

HC Choceň B: Jeřábek - Mimra, Jetmar Jiří, Růžička Tomáš, Vyskočil Marek - Příhoda, Vích Aleš, Držmíšek, Jetmar Bořek, Šplíchal, Peška, Jelínek, Švec, Smutek

Komentář

Jiří Nepraš: Jak se již pomalu stává tradicí opět jsme nezachytili začátek zápasu a brzy po zahájení utkání se dostali domácí zásluhou Hlavatého do vedení 1:0. Díky využité přesilové hře se nám na tuto branku podařilo odpovědět již za necelou minutu - Michal Příhoda 1:1. Vyrovnané utkání pokračovalo i v dalším průběhu, kdy změně skóre stáli v cestě hlavně brankáři na obou stranách. Před koncem třetiny se našemu družstvu podařilo vstřelit branku a třetina skončila naším těsným vedením 1:2, když po kombinaci prvního útoku zakončoval Aleš Vích.

Stejný průběh jako první měla i třetina druhá, kdy jsme opět byli šťastnější v koncovce a v polovině utkání jsme se dostali do dvougólového vedení. Střelcem branky po přihrávce Martina Šplíchala byl Jan Peška 1:3

Do poslední třetiny nastupovaIi domácí v oslabení - více než jeden a půl minutový zbytek trestu. I tuto přesilovou hru se nám podařilo využít, když po přihrávce Jiřího Jetmara byl střelcem branky Martin Šplíchal 1:4. Také v této třetině se hrál nadále vyrovnaný hokej s řadou neproměněných šancí na obou stranách a s výbornými výkony brankářů. Přesto se skóre měnilo ještě dvakrát, nejdříve jsme po přihrávce Petra Jelínka navýšili vedení Janem Smutkem na rozdíl čtyř branek 1:5. Poslední slovo ve změně stavu však měli domácí, když na 2:5 snížil Hojgr. V repríze loňského souboje o 3.místo se nám podařilo zvítězit a navázat tak na nedávný úspěch našeho A-mužstvo na stejném místě. Toto vítězství nás udrželo na prvním místě neúplné tabulky OSLH.

V následující kole zajíždíme opět na led soupeře, v sobotu 19.11. od 17 hod hrajeme v České Třebové. Další domácí utkání sehrajeme 27.11. v 19:30 na ZS v Chocni po zápase choceňského "áčka" proti TJ HC Dlouhoňovice. Pokud si chcete prodloužit hokejový víkend, přijďte povzbudit náš tým. Děkujeme všem našim věrným fanouškům za podporu.

Aktuální články
Výběrové řízení na pozici trenéra žáků Českého hokeje

HC Spartak Choceň z.s., sportovní úsek ledního hokeje, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa “TRENÉR ŽÁKŮ ČESKÉHO...