Soupiska
Junioři: Regionální liga juniorů 2021 - 2022
číslo | post | jméno | věk |
---|---|---|---|
2 | Brankář | Radek Bednář | 18 let |
1 | Brankář | Jindřich Valenta | 21 let |
2 | Brankář | Filip Zavřel | 20 let |
Obránce | Adam Jiroušek | 20 let | |
4 | Obránce | Kryštof Kajsrlík | 20 let |
Obránce | Vojtěch Kopecký | ||
Obránce | Matouš Kouřím | 17 let | |
10 | Obránce | Lukáš Lipenský | 22 let |
Obránce | Petr Matějíček | 18 let | |
Obránce | Tobias Mikulecký | 17 let | |
Obránce | Jan Novotný | 21 let | |
17 | Obránce | Matěj Pecháček | 19 let |
8 | Obránce | Přemysl Štrup | 20 let |
3 | Obránce | David Votava | 20 let |
Obránkyně | Denisa Peroutková | 20 let | |
20 | Útočnice | Andrea Trnková | 20 let |
12 | Útočník | Matěj Adámek | 20 let |
14 | Útočník | Daniel Farkas | 21 let |
Útočník | Daniel Klement | 18 let | |
19 | Útočník | Lukáš Kučera | 19 let |
23 | Útočník | Vojtěch Matějka | 21 let |
11 | Útočník | Vladimír Michalec | 20 let |
Útočník | Tomáš Novotný | 17 let | |
18 | Útočník | Kevin Pražák | 20 let |
25 | Útočník | Matěj Půlpán | 20 let |
15 | Útočník | Jan Sajdl | 20 let |
Útočník | Daniel Skryp | 21 let | |
6 | Útočník | Filip Smejkal | |
16 | Útočník | Antonín Urban | 17 let |
Útočník | Pavel Urban | 20 let | |
5 | Útočník | Filip Vašek | |
7 | Útočník | David Záruba | 18 let |
Soupisky týmů
:
Muži:
Muži B:
Junioři:
Dorost:
Starší žáci:
Mladší žáci:
Soutěž 4.tříd:
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Pozvánka na exhibiční utkání.
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
V tomto roce uplyne 20 let od historického postupu mužstva dorostu do 1. celostátní ligy.
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |