Soupiska
Soutěž 4.tříd: Soutěž 4.tříd 2015 - 2016
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
13 | Brankář | Petr Antoš | 10.10.2006 | 17 let | ||
11 | Obránce | Matouš Kouřím | 11.11.2006 | 17 let | ||
22 | Obránce | Tobias Mikulecký | 6.8.2006 | 17 let | ||
33 | Obránce | Erik Šigut | 9.9.2006 | 17 let | ||
29 | Obránce | Samuel Šmerda | 29.9.2006 | 17 let | ||
21 | Obránkyně | Adéla Vincencová | 2004 | 20 let | ||
3 | Útočník | Tomáš Novotný | 26.10.2006 | 17 let | ||
14 | Útočník | Josef Šeda | 11.9.2006 | 17 let | ||
99 | Útočník | Antonín Urban | 27.8.2006 | 17 let | ||
9 | Útočník | Patrik Valtr | 6.9.2006 | 17 let | ||
8 | Útočník | Milan Vítek | 23.2.2007 | 17 let | ||
18 | Útočník | David Záruba | 31.1.2006 | 18 let |
Soupisky týmů
Muži:
Muži B:
Junioři:
Dorost:
Starší žáci:
Mladší žáci:
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 2.tříd:
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |