Muži 2020 - 2021, Krajská liga mužů
Tabulka soutěže je také k dispozici na serveru KSLH Pardubický kraj.
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Kohouti Česká Třebová | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 29:8 | 12 |
2 | HC Chotěboř | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 19:12 | 12 |
3 | HC Spartak Choceň | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 20:12 | 10 |
4 | HC Litomyšl | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 25:13 | 9 |
5 | HC Chrudim | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 25:13 | 9 |
6 | HC Slovan Moravská Třebová | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 16:17 | 6 |
7 | HC Světlá nad Sázavou | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 10:20 | 6 |
8 | HC Hlinsko | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 24:25 | 5 |
9 | HC Spartak Polička | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 9:33 | 0 |
10 | TJ Lanškroun | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6:30 | 0 |
Tabulky
Muži:
Krajská liga mužů
Muži B:
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Dorost:
Regionální liga dorostu
Aktuální články
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
Parádní výkon a tři body!
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | neděle 10.03.2024, 10:15
8. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | neděle 17.03.2024, 09:35
4. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
8. kolo
HC M.Třebová | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
VS.
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
4. kolo
HC Rychnov n.K. | - | HC Choceň |
5. kolo
VS.
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |