Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 29.9. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 5:3 | ((4:1, 0:1, 1:1)) |
2. | st 2.10. | HC Spartak Choceň | HC Chotěboř | 4:1 | ((0:1, 2:0, 2:0)) |
3. | ne 6.10. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 6:3 | ((0:2, 5:1, 1:0)) |
4. | st 9.10. | HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 4:6 | ((1:1, 2:5, 1:0)) |
5. | ne 13.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 2:5 | ((0:0, 0:3, 2:2)) |
6. | st 16.10. | HC Spartak Choceň | HC Litomyšl | 8:4 | ((4:2, 2:0, 2:2)) |
8. | st 23.10. | TJ Lanškorun | HC Spartak Choceň | 3:8 | ((1:3, 1:4, 1:1)) |
9. | ne 27.10. | HC Spartak Choceň | HC Kohouti Česká Třebová | 7:4 | ((3:2, 1:2, 3:0)) |
10. | ne 3.11. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 2:0 | ((0:0, 1:0, 1:0)) |
11. | st 6.11. | HC Chotěboř | HC Spartak Choceň | 4:6 | ((0:4, 2:0, 2:2)) |
12. | ne 10.11. | HC Spartak Choceň | HC Slovan Moravská Třebová | 6:4 | ((2:1, 1:2, 3:1)) |
13. | st 13.11. | HC Hlinsko | HC Spartak Choceň | 4:3 sn | ((1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)) |
14. | ne 17.11. | HC Spartak Choceň | HC Světlá nad Sázavou | 7:5 | ((1:0, 3:3, 3:2)) |
15. | st 20.11. | HC Litomyšl | HC Spartak Choceň | 6:4 | ((2:1, 1:2, 3:1)) |
17. | st 27.11. | HC Spartak Choceň | TJ Lanškorun | 8:5 | ((2:3, 3:1, 3:1)) |
18. | ne 1.12. | HC Kohouti Česká Třebová | HC Spartak Choceň | 6:4 | ((3:2, 2:1, 1:1)) |
19. | ne 8.12. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 6:3 | ((4:2, 1:0, 1:1)) |
20. | st 11.12. | HC Spartak Choceň | HC Chotěboř | 5:3 | ((1:2, 0:1, 4:0)) |
21. | ne 15.12. | HC Slovan Moravská Třebová | HC Spartak Choceň | 9:2 | ((3:1, 4:1, 2:0)) |
22. | ne 5.1. | HC Spartak Choceň | HC Hlinsko | 11:1 | ((0:1, 5:0, 6:0)) |
23. | ne 12.1. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 7:6 pp | ((2:3, 2:2, 2:1 - 1:0)) |
24. | st 15.1. | HC Spartak Choceň | HC Litomyšl | 6:3 | ((2:0, 2:1, 2:2)) |
26. | st 22.1. | TJ Lanškorun | HC Spartak Choceň | 3:7 | ((1:2, 0:4, 2:1)) |
27. | ne 26.1. | HC Spartak Choceň | HC Kohouti Česká Třebová | 3:2 pp | ((0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)) |
1. čtvrtfinále | ne 2.2. | HC Spartak Choceň | HC Světlá nad Sázavou | 4:3 | ((2:0, 0:2, 2:1)) |
2. čtvrtfinále | st 5.2. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Choceň | 2:4 | ((0:2, 1:2, 1:0)) |
3. čtvrtfinále | ne 9.2. | HC Spartak Choceň | HC Světlá nad Sázavou | 3:2 pp | ((1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)) |
1. semifinále | ne 23.2. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 1:2 sn | ((0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)) |
2. semifinále | st 26.2. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 1:2 sn | ((1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)) |
3. semifinále | ne 1.3. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 3:2 sn | ((2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)) |
4. semifinále | út 3.3. | HC Chrudim | HC Spartak Choceň | 6:3 | ((1:1, 2:1, 3:1)) |
5. semifinále | čt 5.3. | HC Spartak Choceň | HC Chrudim | 1:4 | ((0:0, 1:3, 0:1)) |
1. zápas o bronz | ne 8.3. | HC Chotěboř | HC Spartak Choceň | 5:2 | ((1:1, 4:0, 0:1)) |
Rozpisy zápasů
Muži:
Přátelské zápasy mužů
Krajská liga mužů
Muži B:
Přátelské zápasy mužů
Soutěž mužů B
Dorost:
Regionální liga dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 4.tříd
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 3.tříd
Soutěž 2.tříd:
Soutěž 2.tříd
Aktuální články
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Pozvánka na exhibiční utkání.
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
V tomto roce uplyne 20 let od historického postupu mužstva dorostu do 1. celostátní ligy.
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 10.03.2024, 09:00
33. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
5. kolo
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
33. kolo
HC Choceň | - | HC Hlinsko |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |