Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 8.10. | HC Choceň B | HC Skuteč | 9:6 | ((2:1, 4:2, 3:3)) |
2. | ne 16.10. | HC Litomyšl B | HC Choceň B | 4:1 | ((0:0,1:1,3:0)) |
4. | ne 30.10. | HC Slovan Moravská Třebová B | HC Choceň B | 3:4 sn | ((1:0, 0:0, 2:3, 0:1)) |
5. | so 5.11. | HC Choceň B | IHC Rebels Polička | 4:8 | ((3:2, 1:3, 0:3)) |
6. | pá 11.11. | HC Choceň B | HC Spartak Polička B | 8:0 | ((4:0,2:0,2:0)) |
7. | ne 20.11. | TJ Sokol Čestice | HC Choceň B | 1:9 | ((0:3, 0:2, 1:4)) |
3. | so 26.11. | HC Choceň B | ALOHA Lanškroun | 9:6 | ((2:0,4:4,3:2)) |
9. | st 30.11. | HC Choceň B | HC Litomyšl B | 5:3 | ((0:1,3:2,2:0)) |
8. | ne 4.12. | HC Skuteč | HC Choceň B | 4:5 sn | ((1:1, 2:1, 1:2, 0:1)) |
12. | so 14.1. | IHC Rebels Polička | HC Choceň B | 5:6 sn | ((1:2, 0:2, 4:1, 0:1)) |
10. | ne 15.1. | ALOHA Lanškroun | HC Choceň B | 2:4 | ((1:2, 1:0, 0:2)) |
11. | st 18.1. | HC Choceň B | HC Slovan Moravská Třebová B | 4:5 sn | ((1:1, 2:3, 1:0, 0:1)) |
13. | so 21.1. | HC Spartak Polička B | HC Choceň B | 5:4 | ((0:1,1:2,4:1)) |
14. | so 28.1. | HC Choceň B | TJ Sokol Čestice | 9:1 | ((5:0, 2:1, 2:0)) |
čtvrtfinále | so 4.2. | HC Slovan Moravská Třebová B | HC Choceň B | 6:4 | ((4:1, 1:2, 1:1)) |
čtvrtfinále | ne 12.2. | HC Choceň B | HC Slovan Moravská Třebová B | 4:0 sn | ((0:0, 2:0, 2:0, 0:0, 3:2sn)) |
semifinále | pá 17.2. | HC Choceň B | IHC Rebels Polička | 1:4 | ((1:1, 0:2, 0:1)) |
semifinále | so 25.2. | IHC Rebels Polička | HC Choceň B | 5:5 | ((1:0, 3:4, 1:1)) |
o 3.místo | ne 5.3. | HC Spartak Polička B | HC Choceň B | 10:4 | ((5:1, 3:1, 2:2)) |
o 3.místo | pá 10.3. | HC Choceň B | HC Spartak Polička B | 10:4 pp | ((2:0, 2:3, 6:1, 1:0pp)) |
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Přátelské zápasy mužů
Muži B:
Soutěž mužů B
Junioři:
Regionální liga juniorů
Dorost:
Regionální liga dorostu
Starší žáci:
Liga starších žáků
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Aktuální články
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Přestřelka ve Dvoře pro Spartak!
Ve středu to nestačilo...
Parádní výkon a tři body!
Pár dnů po skončení sezóny jsme si připravili několik otázek na kapitána A – týmu Pavla Prachaře…Pavle, před několika...
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | neděle 10.03.2024, 10:15
8. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | neděle 17.03.2024, 09:35
4. kolo
Starší žáci | sobota 23.03.2024, 12:45
5. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
8. kolo
HC M.Třebová | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
VS.
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
4. kolo
HC Rychnov n.K. | - | HC Choceň |
5. kolo
VS.
BK Mladá Boleslav | - | HC Choceň |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |