RSS kanál

Připravili jsme pro Vás speciální službu, tzv.RSS kanál, který umožňuje sledování nových článků na webu. Postupem času si tato funkce získala velkou popularitu a sportovní fandové, pohybující se na internetu, ji houfně používají. Pomocí RSS kanálu a programu FeedReader můžete v klidu sledovat nejnovější články a nemusíte se strachovat, že Vás některý z nich mine.

• Nejdříve si musíte stáhnout samotný program. Ten je zdarma a jeho užívání není nijak omezeno. Stáhnout si program můžete přímo ze serveru společnosti eSports.cz s.r.o - zde.
  • Po nainstalování je nutno programu říci, které kanály má sledovat a stahovat. To provedeme kliknutím na tlačítko "NEW" a zadáním úplné cesty k RSS kanálu. Adresa k RSS kanálu webu www.hcchocen.cz je http://www.hcchocen.cz/rss
  • Samozřejmě jste-li zvyklí na jiný program umožňující práci s RSS kanály, lze použít i ten. Všechny běžné internetové prohlížeče mají tento modul/plugin integrován a lze ho po instalaci rovněž bez problémů využít.

Gólmanská opora míří do Chocně - Tomáš Kalousek

I v brankovišti se mohou diváci těšit na novou tvář v dresu Spartaku. Vladislav Koutský bude mít opravdu velice zkušenou a kvalitní...

Úderná útočná letka - Jan Šejnoha a Josef Dudadík

Ofenzivní produktivitu pomůže Spartaku navýšit ostřílené duo z Královéhradeckého kraje.

Draví ofenzivní mladíci - Samuel Rudy a Čestmír Javůrek

Jak se říká zkušenost je také potřeba doplnit mládím, proto jsme oslovili hráče, kteří působili v pardubické extraligové juniorce.

Obranný val vyztuží Jan Škvor a Aleš Pazdera

Jak bude probíhat přípravné období?

Klubové podložky pod SPZ

Co je nového v klubu?

Pozvánka na Valnou hromadu HC Spartak Choceň

Andrea Trnková skórovala poprvé v národním týmu