Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zápas jsme zvládli a s chutí si zastříleli

19.09.2016 | Dušan Přikryl

Jaroslav Lichtag: Přesně po 19-ti hodinách jsme na domácím ledě nastoupili k zápasu znovu. Tentokrát jsme si pozvali tým hrající středočeskou krajskou ligu. Utkání to bylo o poznání rychlejší, agresivnější a fyzicky náročnější. A i když nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do tempa, tak jsme měli zápas celou dobu pod kontrolou. A když hosté poslali do 3.třetiny „nerozchytaného“ náhradního gólmana, tak jsme toho dokonale využili a nastříleli jsme mu 6 branek. I přes pomalejší rozjezd, jsme dokázali zápas zvládnout a s chutí si zastřílet.

Příprava | Neděle 18.09.2016, 14:00

HC Choceň - SK Sršni Kutná Hora

9:3

(0:1, 3:2, 6:0)

Branky a nahrávky: 20:43 Bednář (Gregar J.), 27:08 Bor (Svatoš, Lukes), 34:14 Kajsrlík, 40:23 Kučera (Bednář, Lichtag), 43:33 Lipenský (Lukes, Bor), 45:41 Kučera (Bednář, Lukes), 49:03 Bor, 55:01 Lipenský (Svatoš), 55:41 Bednář (Kučera)

Vyloučení: 9:9 (navíc domácí i hosté 5min + 20min)