Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
6. kolo | Sobota 11.11.2017, 17:00 | Zimní stadion Choceň

HC Choceň B - SK Žamberk

5:1

(3:0, 1:0, 1:1)

Branky a asistence: 4:01 Jetmar B. (Růžička, Jelínek), 6:58 Příhoda (Vích A., Bartheldy), 9:35 Příhoda (Jelínek, Šplíchal), 39:53 Bartheldy (Vích A., Příhoda), 43:10 Bartheldy (Příhoda, Vích A.) - 50:36 Pavlus (Brožek Tomáš)

Rozhodčí: Kolář - Sokol, Lichtag

Vyloučení: 4:3, využití 1:1, oslabení 0:0

Střely na branku: 27:19

Diváci: 34

HC Choceň B: Kaizrlík - Luňák, Jelínek, Růžička Tomáš, Vyskočil Marek - Vích Aleš, Bartheldy Tomáš, Příhoda, Jetmar Bořek, Šplíchal, Kučera Michal, Smutek Jan

SK Žamberk: Šparlinek - Brožek Tomáš, Diblík, Flekr, Habr - Brožek David, Matyáš, Šlesinger Pavel, Šlesinger Jiří, Vábr, Pavlus, Pešek, Bartoš

Komentář

Jiří Nepraš: Proti poslednímu týmu soutěže jsme nastoupili ve značně redukované sestavě. Přesto úvod zápasu vyzněl dle papírových předpokladů a v polovině třetiny byl po brance Bořka Jetmara a dvou brankách Michala Příhody stav 3:0. Tento stav byl i na konci třetiny.

V další části zápasu jsme se částečně přizpůsobili hře soupeře a v útočné fázi se naši hráči místo střelby snažili najít ještě lépe postaveného hráče, který by zakončoval do odkryté branky soupeře. A tak jedinou branku v této části vstřelil těsně před koncem třetiny Tomáš Bartheldy4:0

Do poslední části utkání jsme nastoupili s odhodláním vrátit se ke hře ze začátku zápasu a přidat další góly do soupeřovi branky. To se nám podařilo, když po závaru v útočném pásmu po dorážce skóroval podruhé v zápase Tomáš Bartheldy5:0. Naše útočná snaha pokračovala, ale naši hráči při tom stále častěji zapomínali na zadní vrátka a po ztrátě puku hrozili nebezpečné brejky soupeře. V polovině třetiny byl jeden z těchto výpadů úspěšný a připravil našeho brankáře o druhou nulu v sezoně – 5:1. Druhá polovina třetiny se pak dohrávala v poklidném tempu a beze změny skóre.

Tímto zápasem skončila série domácích utkání a před námi jsou nyní tři zápasy na hřištích soupeřů. Na choceňském ZS se opět představíme v neděli 26.11.2017 od 16:45 hod jako hosté proti TJ Voděrady.