Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

09.04.2018 | Dušan Přikryl

V sobotu 7.dubna proběhlo na zimním stadionu oficiální zakončení hokejové sezóny 2017/2018. Na programu bylo zhodnocení uplynulého ročníku, pohovory s hráči a posezení spojené s večeří a vzájemnou diskusí.   Celý článek

Na závěr sezóny padlo dvacet branek, radovali se hosté

18.03.2018 | Dušan Přikryl

V pohárové soutěži slaví třetí příčku rezerva Havlíčkova Brodu. V gólové přestřelce v Chocni sice hosté prohráli první třetinu, zbylé dvě části již byly plně v jejich režii a na závěr sezony si s chutí zastříleli. Pro Spartak tak letošní sezona končí velmi hořce. Celý článek

Spartak ukončí sezónu v neděli proti Brodu

15.03.2018 | Dušan Přikryl

K poslednímu utkání přijede k odvetě do Chocně rezerva Havlíčkova Brodu. Hosté doma nezaváhali a připsali si výhru 6:4 a tím i dva body. Spartak proto musí vyhrát v základní hrací době a vynutit si tak rozhodující nájezdy. Celý článek

Už poněkolikáté rozhodla o prohře Spartaku poslední třetina

11.03.2018 | Dušan Přikryl

Je smutné, že sezónu Choceň dohrává na dvě lajny. Přesto v Kotlině dokázala na každou branku najít odpověď až do stavu 4:4. Deset minut před koncem se domácí dostali popáté do vedení. Choceňští díky přesilové hře a prázdné brance hráli skoro celou poslední minutu ve dvojnásobné přesile, ale trestuhodně nechali bez ataku domácího hráče, který výhru pojistil. Děkujeme fanouškům a mladému bubeníkovi za podporu. Celý článek

Na závěr sezóny čeká Spartak dvojzápas o pohárový bronz

09.03.2018 | Dušan Přikryl

Ani letos se Choceň neprobojovala do pohárového finále, protože rozhodující zápas v Chotěboři pro sebe rozhodli v posledních deseti minutách domácí.  Celý článek

Archiv článků

Aktuální články
Ve středu 13.června proběhla Valná hromada klubu

Řádná Valná hromada HC Spartak Choceň proběhla ve středu na zimním stadionu. Jelikož zároveň končilo volební období, byly součástí...

Pozvánka na volební Valnou hromadu HC Spartak Choceň

Výkonný výbor HC Spartak Choceň svolává a zve tímto své členy na řádnou volební Valnou hromadu, která se uskuteční ve středu 13....

Ve středu 9.5. startuje letní příprava

Ve středu 9.května začíná pro mládežnické kategorie tréninková letní příprava. Sraz na zimním stadionu.