Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

09.04.2018 | Dušan Přikryl

V sobotu 7.dubna proběhlo na zimním stadionu oficiální zakončení hokejové sezóny 2017/2018. Na programu bylo zhodnocení uplynulého ročníku, pohovory s hráči a posezení spojené s večeří a vzájemnou diskusí.   Celý článek

Na závěr sezóny padlo dvacet branek, radovali se hosté

18.03.2018 | Dušan Přikryl

V pohárové soutěži slaví třetí příčku rezerva Havlíčkova Brodu. V gólové přestřelce v Chocni sice hosté prohráli první třetinu, zbylé dvě části již byly plně v jejich režii a na závěr sezony si s chutí zastříleli. Pro Spartak tak letošní sezona končí velmi hořce. Celý článek

Spartak ukončí sezónu v neděli proti Brodu

15.03.2018 | Dušan Přikryl

K poslednímu utkání přijede k odvetě do Chocně rezerva Havlíčkova Brodu. Hosté doma nezaváhali a připsali si výhru 6:4 a tím i dva body. Spartak proto musí vyhrát v základní hrací době a vynutit si tak rozhodující nájezdy. Celý článek

Už poněkolikáté rozhodla o prohře Spartaku poslední třetina

11.03.2018 | Dušan Přikryl

Je smutné, že sezónu Choceň dohrává na dvě lajny. Přesto v Kotlině dokázala na každou branku najít odpověď až do stavu 4:4. Deset minut před koncem se domácí dostali popáté do vedení. Choceňští díky přesilové hře a prázdné brance hráli skoro celou poslední minutu ve dvojnásobné přesile, ale trestuhodně nechali bez ataku domácího hráče, který výhru pojistil. Děkujeme fanouškům a mladému bubeníkovi za podporu. Celý článek

Na závěr sezóny čeká Spartak dvojzápas o pohárový bronz

09.03.2018 | Dušan Přikryl

Ani letos se Choceň neprobojovala do pohárového finále, protože rozhodující zápas v Chotěboři pro sebe rozhodli v posledních deseti minutách domácí.  Celý článek

Archiv článků

Aktuální články
Obsazení kategorií pro nadcházející sezónu

Výkonný výbor ČSLH na svém jednání dne 5.3.2018 schválil změnu věkových kategorií v rámci soutěží ČSLH následovně:junioři (pro...

V sobotu 7.dubna proběhlo na zimním stadionu oficiální zakončení hokejové sezóny 2017/2018. Na programu bylo zhodnocení uplynulého...