Soupiska
Starší žáci: Liga starších žáků 2017 - 2018
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg | hůl |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brankář | Radek Bednář | 13.5.2005 | 19 let | ||||
Brankář | Filip Zavřel | 2004 | 20 let | ||||
Obránce | Richard Chaloupka | ||||||
Obránce | Kryštof Šimon Kajsrlík | 2004 | 20 let | ||||
Obránce | Petr Matějíček | 20.7.2005 | 19 let | ||||
Obránce | David Pánek | 2004 | 20 let | ||||
Obránce | Jáchym Sopoušek | 2005 | 19 let | ||||
Obránce | Milan Urbánek | 2004 | 20 let | ||||
Obránce | Jan Voženílek | 2004 | 20 let | ||||
Obránkyně | Denisa Peroutková | 2004 | 20 let | ||||
Obránkyně | Adéla Vincencová | 2004 | 20 let | ||||
Útočnice | Beata Svatošová | 2003 | 21 let | ||||
Útočnice | Andrea Trnková | 2004 | 20 let | ||||
Útočník | Jan Kozel | 2005 | 19 let | ||||
Útočník | Jakub Kroupa | 23.10.2005 | 18 let | ||||
Útočník | Lukáš Kučera | 2005 | 19 let | ||||
Útočník | Tomáš Láska | 2004 | 20 let | ||||
Útočník | Vladimír Michalec | 2004 | 20 let | ||||
Útočník | Adam Poledno | 2005 | 19 let | ||||
Útočník | Jan Sajdl | 2004 | 20 let | ||||
Útočník | Štěpán Šmída | ||||||
Útočník | Dan Šrajer | 19.7.2005 | 19 let | ||||
Útočník | Pavel Urban | 2004 | 20 let |
Soupisky týmů
Muži:
Muži B:
Dorost:
Starší žáci:
Mladší žáci:
Soutěž 4.tříd:
Soutěž 3.tříd:
Soutěž 2.tříd:
Aktuální články
Příměstský hokejový kemp 2024
Pozvánka na Valnou hromadu
Turnaj přípravek - Memoriál Jaroslava Krejzy
Rozhovor s Pavlem Prachařem po sezoně 2023/2024
V posledním utkání úspěšnější domácí...
Z Třebechovic bez bodů...
První bod máme my!
S Novým Městem těsná prohra...
S Trutnovem za dva body!
Utkání s Náchodem se hrubě nepovedlo...
Letní hokejový kemp proběhne na zimním stadionu v Chocni v termínu od 26.8. do 30.8. 2024. Kemp je určen pro děti ročníku 2011 a...
Výkonný výbor HC Spartak Choceň svolává a zve tímto své členy na řádnou Valnou hromadu, která se uskuteční v pátek 14. června...
V sobotu 30.3.2024 se na zimním stadionu v Chocni odehraje již 8.ročník Memoriálu Jaroslava Krejzy - turnaj přípravek v minihokeji, tentokrát...
Utkání
Muži | středa 28.02.2024, 19:00
2. kolo
Muži | neděle 03.03.2024, 17:00
3. kolo
Muži | neděle 06.10.2024, 17:30
1. kolo
Muži | středa 09.10.2024, 19:00
2. kolo
Muži B | sobota 03.02.2024, 19:45
Čtvrtfinále
Muži B | sobota 10.02.2024, 16:30
Čtvrtfinále
Junioři | pátek 15.03.2024, 18:45
9. kolo
Junioři | neděle 17.03.2024, 16:00
10. kolo
Dorost | sobota 16.03.2024, 19:45
10. kolo
Dorost | pátek 22.03.2024, 18:45
9. kolo
9.třída | neděle 03.03.2024, 11:30
27. kolo
9.třída | sobota 09.03.2024, 10:45
28. kolo
Starší žáci | úterý 26.03.2024, 17:15
6. kolo
Mladší žáci | neděle 17.03.2024, 09:00
31. kolo
2. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
3. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
1. kolo
VS.
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
2. kolo
VS.
HC Choceň | - | HC Chrudim |
Čtvrtfinále
ALOHA Lanškroun | - | HC Choceň |
Čtvrtfinále
HC Choceň | - | ALOHA Lanškroun |
9. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
10. kolo
HC Vrchlabí | - | HC Choceň |
10. kolo
HC Hlinsko | - | HC Choceň |
9. kolo
HC Choceň | - | SK Kutná Hora |
27. kolo
HC Choceň | - | TJ Lanškroun |
28. kolo
Třebechovice | - | HC Choceň |
6. kolo
HC Choceň | - | HC Jaroměř |
31. kolo
HC M.Třebová B | - | HC Choceň |